126 kez incelendi.

Uzman, küresel, etkin ve sorumlu iş ortağınız Sezerler Nakliye Karayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, […]

Uzman, küresel, etkin ve sorumlu iş ortağınız
Sezerler Nakliye Karayolu Taşımacılığı, Denizyolu Taşımacılığı, Proje Taşımacılığı, Intermodal Taşımacılık, Gümrükleme ve diğer tüm lojistik hizmetlerinin kusursuz olarak sunulduğu, sektöre sayısız yenilikler getirmiş olan kurumsal bir lojistik firmasıdır.

Hız kazandırılan yatırımlar, ardı ardına almaya hak kazanılan yetki ve kalite belgeleri, İnsan Kaynakları’nın yeniden yapılandırılarak aktif halde ilerletilmesi, araştırma firması ile marka algısı çalışmaları kapsamında müşteri-tedarikçi ve çalışan nezdinde kurum değerlendirilmesi; Hatayda kurulan Sezerler Transport kurumsal prensiplerini koruyarak, doğru adımlarla büyüme konusundaki kararlılığını gösteriyor. Türkiye ve Dünya Nakliye sektörüne farklı bir hizmet anlayışı getirmek amacıyla kurulan Sezerler Transport müşterilerine komple çözüm paketleri sunan sektöründe uzman ve öncü bir firmadır. Sezerler Transport teknolojiye ve en önemlisi insana yaptığı yatırımlar ile mükemmel hizmet vermek üzere kurulmuştur. Kara ve deniz taşımacılığı, depo ve antrepo hizmetleri konularında tüm lojistik ihtiyaçlarını en uygun, hızlı ve eksiksiz olarak taşımanın gururu içindedir.

Bir cevap yazın

Benzer

SEZERLER NAKLİYAT

Müşterilerimizin İş Süreçlerini Sahiplenir, Çözüm Odaklı Yaklaşırız. Müşterilerimizi dinler, sorunlarını çözer ve olası problemlerini daha oluşmadan önleyici çözümler sunarız.

Bize Ulaşın

Adres: Yavuz Selim Cad. Recep Düşer İşhanı E/Blok Kat 2 No:27 Antakya/HATAY/TÜRKİYE

Telefon: 0532 315 52 96

E-Posta: sezerlernakliyat@hotmail.com

Web: https://click.driverfortnigtly.ga/GMtCh34S